Kontynuując korzystanie z tej strony, oświadczasz że akceptujesz naszą Politykę prywatności i cookies.

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent SAS to francuski dom mody, który może się pochwalić sukcesami w świecie mody. Jego założycielem jest nie kto inny jak Yves Saint Laurent. Od początku istnienia marki jego pomysły przerodziły się w biznes. Idealnym tego przykładem są kompozycje zapachowe, które dość szybko podbiły rynek perfumeryjny. Pierwsze perfumy Yves Saint Laurent powstały 1964 roku były to perfumy damskie o nazwie “Y” . Od tamtej pory nazwisko projektanta jest znane nie tylko w branży modowej ale perfumeryjnej.

Perfumy damskie Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent to marka rozpoznawalna głównie w świecie perfum damskich. Jak mawiał projektant Yves Saint Laurent - perfumy są dopełnienie eleganckiego wyglądu kobiety. To w jaki sposób wyrażał swoje poglądy i spostrzeżenia można zauważyć w jego projekcjach zapachowych dedykowanych dla kobiet. Perfumy damskie Yves Saint Laurent dedykowane są dla tych pań, które gustują w mocnych, intensywnie wyczuwalnych kompozycjach zapachowych. Yves Saint Laurent perfumy damskie nawiązują w dużej mierze do nut orientalno - waniliowych, orientalno - fougere, orientalno - kwiatowych.

Najpopularniejsze perfumy damskie Yves Saint Laurent

Trudno wskazać jednoznacznie, które z zapachów Yves Saint Laurent należą do kultowych. Ponieważ każda projekcja zapachowa marki Yves Saint Laurent odniosła znamienity sukces. Perfumy damskie dostępne w tej kategorii produktów to kompozycje bardzo różnorodne - intensywne, z akordami rześkich owoców i wyczuwalnymi orientalnymi nutami. Perfumy damskie Yves Saint Laurent to świetne kompozycje zapachowe dla kobiet zdecydowanych, pewnych siebie, które lubią uwodzić i czuć się kobieco. Sprawdź kolekcję damskich zapachów Yves Saint Laurent w ofercie sklepu z perfumami Euforia Zapachu.

Yves Saint Laurent

Aktywne filtry