Kontynuując korzystanie z tej strony, oświadczasz że akceptujesz naszą Politykę prywatności i cookies.

Chanel

Chanel to bardzo dobrze znana na świecie marka perfum. Francuski dom mody od lat znany jest z urzekających projektów pełnych niewymuszonej elegancji. W 1921 ujrzały światło dzienne pierwsze perfumy stworzone przez markę Coco Chanel. Perfumy damskie dość szybko zdobyły popularność i stały się jednymi z najczęściej wybieranych na świecie kompozycji zapachowych.

Coco Chanel perfumy damskie

Przenieś się w zupełnie inny wymiar doznań zapachowych. Wybierz perfumy jednej z bardziej uznanych marek. Kompozycje zapachowe tworzone przez Coco Chanel zachwycają pięknymi akordami. Twórcą większości perfum damskich tej marki jest Jacques Polge perfumiarz, który od lat współtworzył markę Chanel. Perfumy damskie Chanel to między innymi orientalno-kwiatowe, waniliowe, uwodzące subtelnością kwiatowo aldehydowe, kompozycje szyprowo kwiatowe. Odpowiednio dobrane akordy zapachowe świetnie się komponują tworząc niebanalne wariacje zapachowe. Marka Chanel zasłynęła również z dość wysublimowanych projektów flakoników. Z pozoru dość minimalistycznych a jednocześnie przykuwających uwagę. Coco Chanel perfumy damskie zamknięte w gustownych flakonikach zdecydowanie nabierają szlachetności.

Najczęściej wybierane perfumy damskie Coco Chanel

Najczęściej wybieraną grupą perfum marki Coco Chanel są te, które odznaczają się dużą trwałością. Perfumy damskie Chanel to przede urzekające kompozycje zapachowe, które charakteryzuje ekstrawagancja. Wybierz perfumy znanej marki Coco Chanel i wejdź do świata luksusu. W ofercie perfumerii Euforia Zapachu znajdziesz perfumy damskie w atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment pozwoli ci dobrać zapach najlepiej dopasowany do twojej osobowości.

Chanel

Aktywne filtry