Kontynuując korzystanie z tej strony, oświadczasz że akceptujesz naszą Politykę prywatności i cookies.

DKNY

Donna Karan światowej sławy amerykańska projektantka mody i założycielka domu mody Donna Karan New York (DKNY) stworzyła markę lifestylową dla kobiet i mężczyzn. Jest to jeden z tych domów mody, który oprócz kolekcji odzieży i kosmetyków zaistniał również w branży perfumeryjnej. Donna Karan w każdym swoim projekcie przekuła swoją wrażliwość na luksusowy kobiecy design. Pierwsze perfumy marki Donny Karan ujrzały światło dzienne 1992 roku, jednak największym hitem wśród perfum okazała się kompozycja zapachowa DKNY Be Delicious, która powstała w 2004 roku

Perfumy damskie DKNY

DKNY to skrót marki doskonale znany w branży perfumeryjnej. Kompozycje zapachowe tworzone przez dom mody Donna Karan New York to głównie perfumy dla odważnych energicznych kobiet, które cenią sobie spontaniczność. Perfumy damskie DKNY to kompozycje zapachowe dla indywidualistek, które czerpią z życia pełnymi garściami. Perfumy damskie DKNY to kompozycje kwiatowo - owocowe, orientalno - kwiatowe. Odpowiednio dobrane nuty zapachowe, dobrze komponujące się akordy tworzą niebanalne kompozycje zapachowe. Dzięki temu DKNY perfumy damskie zostały docenione w branży perfumeryjnej. Okrzyknięte jednymi z najczęściej wybieranych perfum damskich na świecie.

Najpopularniejsze perfumy damskie DKNY

Perfumy marki Donna Karan to zapachy świeże o dużej projekcji. Oprócz pięknych zapachów możemy podziwiać pięknie zaprojektowane flakoniki perfum. W ofercie sprzedażowej Euforia Zapachu znajdziesz najpopularniejsze perfumy damskie DKNY. Znane i światowej marki perfumy Donna Karan w dobrej cenie! Odkryj najlepsze perfumy damskie znanej marki i wybierz idealną dla siebie kompozycję zapachową.